AUTORTIESĪBAS
BalticTravelnews.com (SIA Eiropas reģionālā tūrima institūts) portālos publiskotais, ievietotais saturs (materiāli) ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura BalticTravelnews.com portālu publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir kategoriski aizliegta bez BalticTravelnews.com administrācijas rakstiskas atļaujas.

REKLĀMRAKSTI & AUTORTIESĪBAS
BalticTravelnews.com piedāvā reklāmrakstu izvietošanu portāla ziņu lentā par atsevišķu samaksu. Pilna atbildība par reklāmraksta saturu, vizuālo materiālu un autortiesībām nes reklāmas raksta iesniedzēja puse. BalticTravelnews.com piedāvā tikai reklāmraksta izvietošanas pakalpojumu.

PRESES RELĪZES & AUTORTIESĪBAS
BalticTravelnews.com redakcija publicē dažādu organizāciju, uzņēmumu, asociāciju vai sabiedrisko mediju preses relīzes. Pilnu atbildību par preses relīzes saturu, vizuālo materiālu un autortiesībām nes preses relīzes autors. BalticTravelnews.com ir tikai preses relīzes izvietošanas platforma.

BALTICTRAVELNEWS.COM ATTĒLU IZMANTOŠANAS TIESĪBAS

1. Visiem portālā BalticTravelnews.com publicētajiem attēliem izmantošanas tiesības ir ierobežotas un tās tiek piešķirtas atbilstoši izmantošanas mērķiem, par kuriem Jūs informējat BalticTravelnews.com redakciju (turpmāk tekstā redakciju).

2. Jebkura attēla izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar redakciju ir aizliegta.

3. Lai iegādātos attēla izmantošanas tiesības, Jums ir jāinformē redakcija un jāapmaksā redakcijas sastādīts rēķins, kurā tiek norādītas tiesības un cena.

4. Ir iespējams saņemt tiesības publicēt attēlu bez atlīdzības pirms tam vienojoties ar redakciju par apjomu un noformējumu

.5. Attēlus nedrīkst izmantot citiem mērķiem, kā vien tiem, kādas tiesības ir piešķirtas.

6. Attēlu izmantošanas tiesības nedrīkst nodot trešajai pusei, izņemot gadījumus, kad attēli tiek nodoti preses publikācijām par konkrēto objektu.

7. Aizliegts izmantot attēlus neslavu ceļošā, apmelojošā, pornogrāfiskā vai citādi nelikumīgā veidā.

8. Portāls BalticTravelnews.com neatbild par attēlu, ja tas izmantots citos nolūkos, nekā tas ir norādīts rēķinā vai tiesību apsrakstā..

Saziņai: info@BalticTravelnews.com vai info@Travelnews.lv
Top

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.01395893sec.