Darbs: Travelnews.lv aicina darbā «Portāla ziņu menedžeri»

Tūrisma ziņu portāls Travelnews.lv piedāvā:

ZIŅU MENEDŽERA VAKANCI

Tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv redakcijai ir vajadzīga atbildīga, enerģiskā un iniciatīva personība ar labām valodu zināšanām, datorprasmēm un komunikācijas spējām.

GALVENIE DARBA PIENĀKUMI:

a. Travelnews.lv ziņu sagatavošana un publicēšana (ziņas, fotogalerijas);
b. Redakcionālais atbalsts BalticTravelnews.com partneriem (intervijas ar telefona starpniecību, intervijas klātienē, preses relīžu veidošana);
c. Redakcijas darba organizācija, plānošana, sadarbībā ar citiem medijiem;
d. Redakcijas informācijas monitorings un kontrole;
e. Travelnews.lv profilu attīstība sociālajos tīklos: Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv.

PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:

a. Izcilas latviešu un vācu, labas angļu un krievu valodas zināšanas;
b. Labas prasmes darbā ar datoru, iniciatīva, apķērība un labas spējas patstāvīgi organizēt savu darbu;
c. Augstākā izglītība vai arī pēdējā kursa students (vakara/neklātnieku nodaļa).

Pieredze žurnālistikā, portāla satura veidošanā, fotografēšanā, digitālo foto apstrādē, iemaņas sociālo tīklu komunikācijā, angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

PIEDĀVĀJAM:

a. Atbildīgu un interesantu darbu stabilā uzņēmumā (dibināšanas gads 2002);
b. Konkurētspējīgu atalgojumu;
c. Komandējumus un preses ceļojumus pa Latviju, uz Eiropu un populārākiem tūrisma galamērķiem;
d. Iespējas realizēt savas radošās idejas un tieši piedalīties uzņēmuma attīstībā;
e. Draudzīgu, atsaucīgu un enerģisku kolektīvu.

Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs izpildīti sekojošie trīs nosacījumi:

1. CV ar foto;
2. Motivācijas vēstule (līdz 2.000 datora zīmēm).

Kontaktinformācija:

Pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi [email protected] ar atzīmi (subject) «Ziņu menedžeris».

Par BalticTravelnews.com:
• BalticTravelnews.com ir lielākais tūrisma ziņu medijs Baltijā • katru mēnesi tiek publicēti 900 – 1.200 tūrisma ziņojumi • portāla vidējais apmeklējums 100.000 – 140.000 • Travelnews.lv prezentācija sociālajos tīklos Facebook.com/Travelnews.lv – 9.500, Twitter.com/Travelnews_lv – 2.100 sekotāji • Travelnews.lv vēstkopu abonē vairāk nekā 16.400 e-pasta īpašnieki • Latvijas sadarbības partneru skaits ir vairāk nekā 200 uzņēmumi un organizācijas.

SADAļU ATBALSTA:

Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Daiļslidošanas sacensības  Valmieras TIC
No 6. līdz 7. aprīlim Valmieras Olimpiskā centra ledus hallē notiks starptautiskas daiļslidošanas sacensības “Wolmar Spring Cup 2024”. | Skatīt vairāk
Jaunie pavasara atpūtas ģalamērķi Estravel Latvia
Ieskatieties - sākas pavasara ceļojumu galamērķu izpārdošana! Tunisija, Grieķijas salas, Albānija... | Skatīt vairāk
no 369 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.03.2024 - 05.04.2024 Sagaidīsim pavasari Augšdaugavas novadā! TAKA
Gaidām apmeklētājus mūsu dabas objektos Augšdaugavas novadā. | Skatīt vairāk
JAUNUMS! 𝐄𝐕𝐈𝐉𝐀𝐒 𝐒𝐀𝐋𝐀  Latvia Tours
Ceļotāji izvēlas Eviju, lai izvairītos no tūristu burzmas un izbaudītu vietējo kultūru. Šeit tūristiem tiek sniegta autentiska grieķu pieredze. | Skatīt vairāk
no 539.00 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

Total Timed::0.38694715sec.