TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Raunas novads apskatīts un izgaršots izstādē – gadatirgū «Balttour 2018»

Raunas novads tika prezentēts 25. starptautiskajā izstādē - gadatirgū “Balttour 2018” – plašākajā un nozīmīgākajā tūrisma izstādē Baltijā. Trīs dienas, no 2. līdz 4. februārim, Raunas novada tūrisma informācijas centra darbinieki kopā ar Raunas TIC vadītāju Justīni Buliņu un mājražotājiem, apvienotajā “Vidzemes šoseju pieturu” stendā, reprezentēja Raunas novadu – tā aktualitātes pasākumu klāstā un ļāva iegrimt Raunas garšas pasaulē palutinot ikvienu apmeklētāju ar novada vietējo mājražotāju veselīgajiem gardumiem.
Trīs dienās prezentējot novada aktualitātes, papildus tika pieaicināti Raunas novada vietējie mājražotāji un zemnieku saimniecību pārstāvji, lai tuvāk iepazīstinātu izstādes apmeklētājus ar savu produkciju, ļautu nogaršot plašo piedāvājumu klāstu, kā arī, lai atbildētu uz interesējošiem apmeklētāju jautājumiem. Kā vienu no saistošākajiem produktiem izstādes apmeklētāji atzina SIA “Latnature” jaunumu – dārzeņu trifeles, kas uzrunāja ne vien ar savu krāsaino izskatu, bet arī garšu, konsistenci un, ka veselīgais var būt arī garšīgs. Daudzi neslēpa savu izbrīnu par garšu savienojumiem un ne vienam vien apmeklētājam radās pozitīvas pārdomas par to, ko tik nevar izdomāt. Pozitīvas atsauksmes un uzslavas saņēma arī Z/S “Jaun-Ieviņas” saimnieki par cidoniju sukādēm, SIA “Latvijas ķiploks” par veselīgajām un jau daudziem pazistamām ķiploku kompetēm, SIA “Siera ražotne” par savu lolojumu beramo sieru, kuru varēja nogaršot kopā ar uzņēmuma jaunāko produkciju – polārmaizi, Z/S “Oši” par sukādēm un to daudzveidīgo garšu, kā arī Malduguns alus darītava par orģinālo pudeļu noformējumu, kā arī par īpašo un specifisko alus garšu, kuru novērtēja ne vien vīrieši, bet arī sievietes.
Raunas novadam, par mājražotāju veikumiem, tika veltīti “lieli” vārdi, patīkamas uzslavas, mazāko ekspertu – bērnu – pozitīvās atsauksmes un Raunas novads no apmeklētāju puses tika iedēvēts par mazo gastronomijas galvaspilsētu Latvijā, jo novads izceļoties ar savu “nepieradināto garšu”.
Savu gandarijumu par paveikto neslēpa arī Raunas novada tūrisma centra vadītāja Justīne Buliņa, kura ar savu entuziasmu stenda apmeklētājus vilināja iepazīt Raunu: “Šogad stendā bija izveidots degustāciju galds, kuru visas dienas piepildīja četru novadu mājražotāji, tāpēc īpašs prieks par Raunas novada uzņēmējiem, kuriem bija iespēja pašiem pārstāvēt savu uzņēmumu. Esot kopā ar mums izstādē, viņi deva ne tikai lielu atbalstu mums, bet arī bija pieprasīti un izraisīja lielu interesi apmeklētāju vidū. Ar katru gadu vairāk jūtu, ka ir izdevies izveidot lielisku un ļoti produktīvu sadarbību ar Smiltenes, Apes un Alūksnes tūrisma informācijas centriem un tūrisma speciālistiem, lepojos, ka protam būt viens veselums un prezentēt četrus novadus kopā un vienoti, viens otru papildinot. Paldies, kolēģiem!”
Raunas novads “Balttour 2018” izstādē bija atrodams “Vidzemes šosejas pieturas” stendā. Šis sadarbības projekts ir izveidots apvienojoties četriem Vidzemes novadiem – Raunai, Smiltenei, Apei un Alūksnei. Šis sadarbības projekts starp novadiem tika aizsākts pirms vairākiem gadiem un sadarbības rezultātā ir veidoti dažnedažādi pasākumi. Pašlaik tuvākais un lielākais pasākums, kas top ,sadarbjoties šīm četrām pašvaldībām, ir tūrisma rallijs “Vidzemes šosejas piedzīvojumu pieturas!”.
Ikgadējo izstādi – gadatirgu “Balttour 2018” devās apskatīt aptuveni 29 630 apmeklētāji.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Latvijas svētku ēdienkarte Light House Jurmala
Svinēsim svētkus un tradīcijas kopā! Par godu Latvijas Valsts svētkiem restorāns Light House Jurmala piedāvā nobaudīt ēdienkarti no vietējiem | Skatīt vairāk
Latvija 35 EUR
Autobusu noma - MB Sprinter (19 sēdvietas) AP SAULI
Piedāvājam nomāt mūsu jauno luksus klases mikroautobusu - Mercedes Benz Sprinter ar 19 sēdvietām! Ideāls mazām ceļotāju grupām, kas augsti vērtē | Skatīt vairāk
BEZRŪPĪGA ATPŪTA Light House Jurmala
Kāpēc gan gaidīt brīvdienas... izraujieties no pilsētas steigas klusajā Jūrmalā. | Skatīt vairāk
Izstādes Valmieras muzejā Valmieras TIC
Aicinām apmeklēt Valmieras muzeja izstādes - “Prezidentu spēles. Valmiera 100 gados”, ''Kur ir Ūders?'' un ''Vītola arheoloģija'' | Skatīt vairāk

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2018 www.turismabizness.de | Design & maintenance © 2000 - 2018 1st-studio.com

 
Total Timed::0.85393095sec.