Tūrisma aģentūra «Kolumbs» jau piekto gadu pēc kārtas organizēs tūrisma kursus «Kolumba Skola» [1]

Tūrisma aģentūra Kolumbs šovasar jau piekto gadu piedāvā tūrisma kursus "Kolumba skola". Divu nedēļu intensīvās apmācībās tiek iegūtas praktiskās iemaņas, kas nepieciešamas ceļojumu konsultanta amatam. Turklāt labākajiem "Kolumba Skolas" absolventiem tiek piedāvāts darbs tūrisma aģentūrā Kolumbs un atmaksāta mācību maksa!

Kursi tiek organizēti sadarbībā ar tūrisma nozares ekspertiem: Amadeus Latvija, airBaltic, Novatours, TEZ TOUR Latvia, FlyMeAway, Mouzenidis Travel-Riga, Tallink Latvija, apdrošināšanas sabiedrību ERGO, Lux Express Group, Avis Budget Group Latvia, Go Global Travel un Baltic GSA.

Divu nedēļu intensīvas apmācības vada pieredzējuši tūrisma nozares eksperti, sniedzot padziļinātu informāciju par populārākajiem ceļojumu tipiem un galamērķiem, kā arī demonstrējot ikdienas darbā izmantojamo rezervēšanas sistēmu lietošanu, kas ir Viena no būtiskākajām un arī sarežģītākajām tēmām. Savukārt, interaktīvas lomu spēles dod iespēju efektīvi apgūt klientu apkalpošanas un pārdošanas pamatus.

Mouzenidis Travel-Riga attīstības departamenta vadītāja Natalja Golovinova: "Kolumba skola ir labs starts darba uzsākšanai aizraujošā, interesantā un daudzpusīgā nozarē. Mouzenidis Travel atbalsta jauno kolēģu iesaistīšanos šajā augošajā nozarē un ir gandarīts par skolu, kas dod iespēju tūrisma entuziastiem ātri kļūt par profesionāliem un zinošiem speciālistiem. Kolumba skolas ietvaros vienīgā Grieķijas tūroperatora Latvijas tirgus pārstāvji ar prieku dalīsies savās profesionalajās zināšanās un mīlestībā pret tūrismu, kurā  darbojamies jau 22 gadus."

"Jaunajiem tūrisma aģentiem ir svarīgi zināt galamērķus, katra tūroperatora piedāvājumus un to būtiskākās  atšķirības. Vēl svarīgāk - izzināt klienta vēlmes, mācēt uzdot pareizos jautājumus, pareizi tos formulēt un atbildēs saņemt visu nepieciešamo informāciju, lai spētu piedāvātu labāko un klientam vispiemērotāko no lielā piedāvājumu klāsta, " uzskata tūroperatora Tez tour pārstāvis Rolands Birģelis.

Savukārt, ERGO Personu apdrošināšanas nodaļas vadītājs Edijs Gulbis norāda: "Pēc iespējas plašāka ekspertu iesaiste šādās apmācībās, sniedz nākamajiem tūrisma speciālistiem padziļinātu izpratni par dažādām saistītajām jomām. Tas ir īpaši būtiski, jo šie speciālisti būs galvenās uzticības personas ceļotājiem un arī rūpes par to drošību būs daļēji viņu atbildība. Tieši drošības aspekts mūsdienās ir ļoti būtisks gan attiecībā uz dažādiem neparedzētiem negadījumiem, gan rūpējoties par pašu ceļotāju veselību. Tāpēc visbiežāk tieši tūrisma speciālistiem ir jāspēj palīdzēt ceļotājiem savlaicīgi parūpēties par drošību, lai nekas nesabojātu ieplānoto ceļojumu".

Ar aviokompānijas darbību un pieredzi iepazīstinās Kolumba ilggadējais sadarbības partneris airBaltic. Tā tirdzniecības vadītāja Baltijas valstīs, Austrumeiropā un Tuvajos Austrumos Sanda Teihmane atzīst, ka pateicoties veiksmīgai sadarbībai un plašam airBaltic lidojumu galamērķu klāstam, tūrisma aģentūras ik dienu piedāvā klientiem mūsu pakalpojumus. "Esam gandarīti, ka varēsim plašāk iepazīstināt ar saviem produktiem un  galamērķiem jaunos tūrisma speciālistus," tā Sanda Teihmane.

Šobrīd tūrisma aģentūrā Kolumbs strādā vairāki darbinieki, kas veiksmīgi absolvējuši "Kolumba Skolu". Arī šogad sekmīgākajiem kursantiem pēc gala pārbaudes darba nokārtošanas tiks piedāvāts darbs, kā arī atgriezta mācību maksa pilnā apmērā.

Kursi norisināsies no 31. jūlija līdz 11. augustam Amadeus Latvija telpās, Audēju ielā 8. Dalības maksa ir 90 eiro, ar ISIC karti 70 €. Pieteikšanās līdz 30.jūnijam, vietu skaits ierobežots.

"Kolumba Skolai" var pieteikties jebkurš interesents. Īpaši aicināti Latvijas augstskolu tūrisma programmu studenti un absolventi. Pieteikums jāsūta uz e-pastu liga@kolumbs.lv. Vairāk informācijas pa tālruni 67507224.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Zuze 06/17/2017 13:03 Pilnīgas muļķības, ka dabūsiet darbu! "Skola" tiek organizēta tikai tāpēc, lai apmācītu tikai "Kolumbā" esošos darbiniekus! Pārējie vajadzīgi tikai tāpēc, lai būtu nauda, ko maksāt pasniedzējiem!


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.05.2018 - 27.05.2018 Koncerts "Prieks ir skaņās un krāsās" Valmieras TIC
26. maijā plkst.18.00 Valmieras estrādē notiks tautas deju koncerts „Prieks ir skaņās un krāsās”. | Skatīt vairāk
Latvija
“SKRODERDIENAS SILMAČOS” Jēkabpils TIC
23.06.2018. plkst.17.00 Krustpils Brīvdabas estrādē Līgo uzvedums “SKRODERDIENAS SILMAČOS”. | Skatīt vairāk
JĒKABPILS PILSĒTAS SVĒTKI “RADI JĒKABPILĪ” Jēkabpils TIC
Jēkabpils pilsētas svētki norisināsies 13., 15. un 16. jūnijā. | Skatīt vairāk
Ventspilī gaidīs skolēnu grupas Ventspils Olimpiskais centrs
Lai aicinātu skolēnus doties rudens ekskursijā uz Ventspili, Piedzīvojumu parkā un Ūdens piedzīvojumu parkā ir pieejami īpaši piedāvājumi klasēm. | Skatīt vairāk
no 2 EUR

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2018 www.turismabizness.de | Design & maintenance © 2000 - 2018 1st-studio.com

 
Total Timed::0.10953498sec.