Ecolines, autobusu kompānija

Ecolines
ecolines.net
+371 67214512

Filozofija un darba princips

ECOLINES ir lielākais un pieredzējušākais starptautisko autobusu operators Baltijā, kas ik dienas ļauj pasažieriem komfortabli ceļot starp 20 valstīm un 205 pilsētām. Mēs esam kļuvuši par tirgus līderi, jo pazīstam ceļus, pa kuriem braucam, un zinām, ko no mums sagaida mūsu pasažieri. Vislabāk par mums stāsta mūsu vērtības:

* Pieredze - starptautisko autobusu pārvadājumu tirgū esam jau 20 gadu. Mēs piedāvājam visplašāko maršrutu tīklu kā Baltijā, tā ceļojumos uz Rietumeiropu un Austrumeiropu.

* Uzticamība - lepojamies ar savu precizitāti un pārvadājam pasažierus un viņu bagāžu atbilstoši starptautiskajiem standartiem. Mēs izvēlamies tikai pieredzējušus un labi pārbaudītus autobusu vadītājus, tā garantējot pasažieru komfortu un drošību brauciena laikā.

* Komforts - lielākajā daļā reisu pieejams kvalitatīvs bezmaksas internets. Garākos braucienos par pasažieru ērtībām rūpējas īpaši apmācītas stjuartes.

* Kvalitāte - mums ir izdevies iegūt vadošu pozīciju pasažieru pārvadājumu tirgū ar operatīvu reaģēšanu uz savu pasažieru vajadzībām.

Ieklausoties klientu sacītajā, “ECOLINES” izdodas sasniegt aizvien jaunas virsotnes.

Prāgas iela 1 (Rīgas starptautiskā autoosta), Rīga, LV-1050

ecolines @ecolines.lv


Prāgas iela 1 (Rīgas starptautiskā autoosta), Rīga, LV-1050

Ecolines birojs un kases, autobusu kompānija

autobusu kompānija Ecolines birojs un kases